piątek, 12 sierpnia 2011

Prezenty w Happy Harvest

Do czego służy tajemnicza ikona która przypomina otwarte pudełko ? już wszystko opisuję ! a więc ... ta ikonka poniżej
znajduję się w lewym górnym rogu pod miniaturką swojego zdjęcia.
Są to prezenty ! które możemy wysyłać do swoich znajomych którzy również grają na happy harvest.
Jednym z mankametów tej gry to jest to, iż nie można wysyłać wszystkich prezentów od razu. Ponieważ trzeba mieć ukończone dane poziomy gry. Darmowe prezenty które od razu można wysyłać po rozpoczęciu gry happy harvest są to :
- nawóz przyjaźni : dzięki temu nawozowi możemy swojemu znajomemy przyśpieszyć dojrzewanie roślin o 1 godzinkę !
- zwykły nawóz : służy również tak samo jak nawóż przyjaźni, natomiast możemy tylko sobie przyśpieszyć dojrzewanie roślin.
- czerwona fasola : czerwoja fasola to roślina którą sadzimy. Taką roślinę można poczęstować zwykłym nawozem i jej dojrzewanie skrócimy o godzinę. Czerwona fasola jest również rośliną którą normalnie nie możemy zakupić w sklepie farmy. Niestety potrzebujemy tzw. Vipa który kosztuje 100 kredytów na miesiąc ! lub 10 kredytów na 3 dni. Ta roślina jest jedną z tych która szybko rośnie oraz daje nam dość dużo doświadczenia.


kilka ważnych prezentów które możemy wysłać są dopiero od 10 poziomu to :
Stal, Śrunka, Materiał Włukienniczy oraz Farba.
Te prezenty są bardzo ważne ponieważ dzięki ich możemy zbudawać m.in gril, różne maszyny.
Pozostałymi prezentami które widać na obrazku do od 50 poziomu to szybki nawóz służy on również do przyśpieszania dojrzewania plonów ale już nie godzinę a dwie i pół. Kolejny to od 60 poziomu różdżka - służy do podnoszenia poziomu swoim zwierzaczkom np: pies dzięki temu nasz piese będzie bardziej pilnował naszej farmy przed kradzieżą oraz zabierał większą sumę pieniędzy od złodzieji. Następny a zarazem ostatnio to od 80 poziomu super nawóz dzięki nim przyśpieszamy dojrzewanie plonów o 5 i pół godzin.

To wszystko na temat prezentów które my wysyłamy do znajomych a znajomi nam. Trzeba pamiętać że wysyłanie tych prezentów jest ograniczone do 30 na dzień. Jeżeli jestesmu zainteresowani powiekszeniem tego np na 35 jest taka możliwośc w lewym górnym rogu powyżej na zdjęciu jest" ulepszać " klikamy i ..
zaznaczamy zielonego ptaszka ! Proszę czytać uważnie co pisze na tej informacji ponieważ takie ulepszenie kosztują kredyty! Można również powiększyć bardziej niż do 35 ale to niestety kosztuje.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz