wtorek, 16 sierpnia 2011

Czerwona Różdżka


Od dziś na naszych farmach w Happy Harvest możemy korzystać z czerwonej różdżki :P

Można ją kupić w sklepie za 2 kredyty:

Ale to nie koniec kosztów związanych z różdżką, niestety każde wykorzystanie na polu swoje kosztuje.
Np. przy pierwszym polu trzeba za wykorzystanie różdzki zapłacić 15tys, monet i posiadać 15 poizom doświadczenia:(jak widać na zdjęciu wykonawcy polskiej wersji Happy Harvest popełnili błąd i chcą od nas 15 tys kredytów.. to chyba by nikt z nas nie wykorzystal czerwonej rożdżki, ale to błąd i chodzi o 15 tyś. monet)


zaś za następne trzeba zapłacić sporo więcej! Niestety to jest aż 60 tyś monet, 1 kredyt oraz 17 poiom doświadczenia:i tak oto z każdym nowym polem wykorzystania czerownej różdżki będą nam rosły w górę...

po zaakceptowaniu warunków wykorzystania nowej różdżki otrzymujemy takie oto czerwone pole:Ale sami powiedzcie czy warto???

7 komentarzy:

 1. Warto czy nie warto, ale jednak użyłam tę czerwoną różdżkę na dwóch polach, trzecie wykupił mi znajomy. :D Później chyba nie będę z nich korzystać, ale jak na razie nowe roślinki rosną. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pola są na stale ;)

  ale ja nie zauwazylem zeby cos daly
  gdyby to jeszcze podwojona liczbe pkt exp dawały

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również nie zauważyłem aby było czegoś "więcej "

  OdpowiedzUsuń
 4. pic na wode byle by kredyty zaś wydawać

  OdpowiedzUsuń
 5. No przecież te pola dają tylko tyle, że można zasadzić te nowe rośliny. :D Większych plonów czy czegoś innego z nich nie ma. W wersji portugalskiej jest też zielona różdżka, dzięki której można "odczarować" te czerwone pola. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jakie to niby te nowe rosliny?

  OdpowiedzUsuń